Web Tasarım

Mobil telefonların hayatımızda büyük yer edinmesi
Mobil telefonların hayatımızda büyük yer edinmesi


Responsive Web Tasarım

Mobil telefonların hayatımızda büyük yer edinmesi ile birlikte kurumsal web sitelerinin tüm cihazlarda aynı kullanıcı deneyimini ziyaretçilerine sunmak zorunda olduğu bir süreçten geçiyoruz. Ipad, tablet, bilgisayar, laptop, cep telefonu, masaüstü bilgisayar, televizyon gibi farklı ekran boyutlarına sahip cihazlar artık internete web sitelerinde gezinebilme imkanı sunuyorlar. Responsive tasarım ile kullanıcılar web sitesi içeriğine her ekran boyutunda rahat bir şekilde okuyabilir, sitede kolayca işlemlerini tamamlayabilir. Ayrıca tüm boyutlarda uyumlu olması size extra web sitesi masrafından kurtarır.

Kurumsal Kimliğine Özgü Tasarım

Web sitenizin renkleri, yazı karakteri, sayfa düzeni gibi öğeleri, tasarım aşamasında Kurumsal Kimliğinize uygun olarak planlanıp, oluşturulmaktadır. Bir sanayi firması ile dijital satış yapan bir firmanın hem hedef kitlesi hemde öne çıkarmak istediği içerikler farklıdır. İhtiyaçlarınızı tam olarak anlayıp, hedefleriniz doğrultusunda bir yol haritası oluşturmaktayız..

Yönetilebilir Web Sitesi

Web siteniz size kullanımı kolay kontrol paneli ile birlikte teslim edilir. Kontrol paneli üzerinden sayfalarınızı güncelleme, haber girme,haber çıkarma, resim ekleme ve silme, kategoriler oluşturma, ürün ekleme gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Web sitenizi güncel tutmanız hem arama motorlarında üst sıralarda çıkmanıza yardımcı olur hem de kullanıcılarınıza dinamik içerik göstermiş olursunuz. Yönetim paneli tüm kurumsal web sitesi tasarım hizmetimizde standart olarak müşterilerimize sunulur.

Seo Optimizasyonu

Kurumsal web siteniz arama motoru optimizasyon servisine (SEO) uyumlu olarak tasarlanır. Böylece doğru dijital pazarlama stratejileri ile Google’da, Yandex’te üst sıraları hedefleyebilirsiniz. Kurumsal web siteniz uluslararası web sitesi yönergelerine ek olarak google, bing, yandex gibi arama motoru servislerine göre de kod ve tasarım uyumunun olması, hızlı açılması, sitede ki imajların optimize edilmiş olması gerekmektedir.